2022

- 16 september: Het Oude Raadhuis, Hoofddorp (Ondergrond, try-out)

- 23 september: Kosmik, Amersfoort (Comedy à la Thjum; samengestelde avond)

- 27 september: Brestheater, Brielle (avond met Ilja Leonard Pfeiffer)

- 29 september: Waterdicht (SLAA X Nevenactiviteit), in Amsterdam

- 1 oktober: Theater ’t Web, Bleiswijk (Ondergrond, try-out)

- 5 oktober: Junushoff Theater, Wageningen (Ondergrond, try-out)

- 6 oktober: Zaantheater, Zaandam (Ondergrond, try-out)

- 7 oktober: Stadsschouwburg, Middelburg (Ondergrond, try-out)

- 8 oktober: Theater Ludens, Voorburg (Ondergrond, try-out)

- 12 oktober: Schouwburg Venray (Ondergrond, try-out)

- 13 oktober: De Maaspoort, Venlo (Cabarestafette)

- 15 oktober: Theater De Schalm, Veldhoven (Ondergrond, try-out)

- 18 oktober: Theater De Liefde, Haarlem (Ondergrond, try-out)

- 21 oktober: De Kleine Komedie (Ondergrond, PREMIERE)

- 4 november: Agora Theater, Lelystad (Ondergrond)

- 5 november: 100 jaar

- 10 november: De Kleine Willem, Enschede (Ondergrond)

- 12 november: Schouwburg Agnietenhof, Tiel (Ondergrond)

- 19 november: De Goudse Schouwburg, Gouda (Ondergrond)

- 22 november: tba

- 23 november: Theater De Stoep, Spijkenisse (Ondergrond)

- 24 november: Rijswijkse Schouwburg (Ondergrond)

- 30 november: Cultuurcentrum Griffioen, Amsterdam (Ondergrond)

- 1 december: De Toegift, Den Hoorn (Texel) (Ondergrond)

- 2 december: De Kampanje, Den Helder (Ondergrond)

- 9 december: Schouwburg De Lawei, Drachten (Ondergrond)

- 15 december: Theater aan het Vrijthof, Maastricht (Ondergrond)

 

2023

- 12 januari: Perron-3, Rosmalen (Ondergrond)

- 13 januari: Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis (Ondergrond)

- 14 januari: Theater De Dillewijn, Ankeveen (Ondergrond)

- 18 januari: Theater Zuidplein, Rotterdam (Ondergrond)

- 20 januari: De Blauwe Kei, Veghel (Ondergrond)

- 21 januari: Theater De Verwachting, Ritthem (Ondergrond)

- 26 januari: Theater De Purmaryn, Purmerend (Ondergrond)

- 28 januari: Het Veur Theater, Leidschendam (Ondergrond)

- 3 februari: Fulcotheater, IJsselstein (Ondergrond)

- 4 februari: Theater Piet Mondriaan, Abcoude (Ondergrond)

- 8 februari: Stadstheater, Zoetermeer (Ondergrond)

- 9 februari: Chassé Theater, Breda (Ondergrond)

- 11 februari: Schouwburg Kunstmin, Dordrecht (Ondergrond)

- 15 februari: Schouwburg Ogterop, Meppel (Cabarestafette)

- 17 februari: De KOM, Nieuwegein (Cabarestafette)

- 22 februari: Stadsschouwburg, Utrecht (Ondergrond)

- 24 februari: Stadsgehoorzaal, Vlaardingen (Ondergrond)

- 25 februari: Flint, Amersfoort (Ondergrond)

- 1 maart: Schouwburg Amphion, Doetinchem (Ondergrond)

- 4 maart: Het Postkantoor, Bovenkarspel (Ondergrond)

- 8-12 maart: Artist in residence, Davos, Zwitserland

- 16 maart: Cultura, Ede (Ondergrond)

- 18 maart: CC Bacchus, Aalsmeer (Ondergrond)

- 24 maart: Theater De Kaasfabriek, Wormer (Ondergrond)

- 29 maart: WestlandTheater De Naald, Naaldwijk (Ondergrond)

- 30 maart: Schouwburg Tilburg (Ondergrond)

- 31 maart: Schouwburg Amstelveen (Ondergrond)

- 5 april: Odeon, Papenstraattheater, Zwolle (Ondergrond)

- 7 april: Het Theater, Blaricum (Ondergrond)

- 12 april: Schouwburg Lochem (Ondergrond)

- 13 april: Theater Orpheus, Apeldoorn (Ondergrond)

- 14 april: ‘t Gasthoês, Horst (Ondergrond)

- 19 april: Lindenberg Theater, Nijmegen (Ondergrond)

- 21 april: Theater De Luifel, Heemstede (Ondergrond)

- 22 april: Schouwburg Het Park, Hoorn (Ondergrond)

- 28 april: Pand P, Eindhoven (Ondergrond)

- 3 mei: De Oosterpoort, Groningen (Ondergrond)

- 6 mei: Theater De Bussel, Oosterhout (Ondergrond)

- 12 mei: Theater De Kunstgreep, Oostzaan (Ondergrond)

- 13 mei: Theater De Schuur, Zevenbergen (Ondergrond)

- 18 mei: Markant, Uden (Ondergrond)

- 25 mei: Parkstad Limburg Theaters, Heerlen (Ondergrond)

- 7 juni: Theater Diligentia, Den Haag (Ondergrond)

- 15 juni: Parktheater, Eindhoven (Cabarestafette)

Previews: 18 september in Amstelveen, 24 september in Veldhoven

Eerdere optredens:

2022

28 januari: De Meervaart, Amsterdam (Cabarestafette)

- 11 februari: Theater De Voorveghter, Hardenberg (Cabarestafette)

- 24 februari: Stadsschouwburg De Harmonie, Leeuwarden ('Nieuwe Namen'; samengestelde avond)

 - 3 maart: Theater Walhalla, Rotterdam ('Giggle'; samengestelde avond)

- 12 maart: Isala Theater, Capelle a/d IJssel (try-out 'Ondergrond')

-  17 maart: Schouwburg Hengelo (Cabarestafette)

- 24 maart: Theater Walhalla, Rotterdam (try-out 'Ondergrond')

- 25 maart: CC Onder de Linden, Middenbeemster (try-out 'Ondergrond')

- 6 april: De Muze, Noordwijk (Cabarestafette)

- 8 april: DE KOM, Nieuwegein (try-out 'Ondergrond')

- 16 april: Paaspop, Schijndel

- 21 april: Theater Aan De Slinger, Houten (Cabarestafette)

- 6 mei: Schouwburg Cuijk (Cabarestafette)

- 7 mei: Theater De Lievekamp, Oss (try-out 'Ondergrond')

- 11 mei: Boom Chicago, Amsterdam (bij 'Kelder op Zolder')

- 12 mei: Theater Geert Teis, Stadskanaal (Cabarestafette)

- 13 mei: Theater Dakota, Den Haag (try-out 'Ondergrond')

- 14 mei: De Meerpaal, Dronten (Cabarestafette)

- 21 mei: Theater Blaricum (try-out 'Ondergrond')

- 27 mei: privéboeking Almere

- 28 mei: privéboeking Almere

- 10 juni: Theater Bellevue, Amsterdam (Ondergrond, try-out)

- 11 juni: Theater Bellevue, Amsterdam (Ondergrond, try-out)

- 15 augustus: Torpedo Theater, Amsterdam (avond met horrorvakantieverhalen, van Maria Kraaijkamp)

- 20 augustus: Lowlands festival (met Papieren Helden)

- 1 september: Kantine Walhalla, Rotterdam (Giggle; samengestelde avond)

- 4 september: Festival De Oversteek, Nijmegen

- 7 september: Theater Mascini, Amsterdam (dubbel met Jans Budding)

- 9 september: Huiskamerfestival Amsterdam

2021

- 14 januari: besloten event (online)

- 26 januari: Festival Forensische Zorg (online)

- 18 april: Live-event 'De Kunst van Wel' (online)

30 mei: Papieren Helden live, OBA, Amsterdam

- 29 juni: De Meervaart, gastoptreden bij halve finale AKF

- 1 juli: Bellevue, Amsterdam (avond over Woordkunst, met Luan Buleshkaj)

- 17 juli: Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam (voorprogramma Erik van Muiswinkel)

- 18 juli: Theater De Liefde, Haarlem (Zomerveren)

- 29 juli: livestream Keep an Eye Foundation, Bethlehemkerk, Amsterdam

- 20 augustus: Showman's Fair Alkmaar

- 27 augustus: 1931, Den Bosch (privé-event)

- 4 september: Huiskamerfestival Amsterdam (Oost)

- 5 september: Theater Mascini, Amsterdam

- 11 september: De Kleine Komedie, Amsterdam (Cabarestafette)

- 17 september: Posttheater, Arnhem (try-out 'Ondergrond')

- 24 september: Rosa Spier Huis, Laren (besloten)

- 1 oktober: Tapas Theater, Amsterdam

- 2 oktober: Tapas Theater, Amsterdam

- 3 oktober: Tapas Theater, Amsterdam

- 7 oktober: Schouwburg Tilburg (Cabarestafette)

- 14 oktober: Schouwburg Venray (Cabarestafette)

- 27 oktober: Theater PePijn, Den Haag (try-out 'Ondergrond')

- 29 oktober: Stadsschouwburg Nijmegen (Cabarestafette)

- 30 oktober: De Schuur, Haarlem (bij Babs' Woordsalon)

- 11 november: Theater Het Kruispunt, Barendrecht (Cabarestafette)

- 19 november: Theater De Liefde, Haarlem (try-out 'Ondergrond')

2020

- 17 januari: Klif 12, Texel (AKF Halve Finalistentournee)

- 20 januari: 't Zonnehuis, Amsterdam (Open BAC Noord)

- 21 januari: Zaal 3, Den Haag (Verhoeven doet Buurtonderzoek)

- 24 januari: Werftheater, Utrecht (AKF Halve Finalistentournee)

- 30 januari: De Mess, Naarden (dubbel met Suzanne Mateysen)

- 31 januari: 't Pand, Gorinchem (AKF Halve Finalistentournee)

- 7 februari: Stukafest, Leiden (AKF Halve Finalistentournee) 
- 8 februari: CP Makkum (AKF Halve Finalistentournee)
- 19 februari: Stukafest Amsterdam (AKF Halve Finalistentournee)
- 27 februari: Vrijhof Cultuur, Enschede (AKF Halve Finalistentournee)

- 28 februari: Theater Zuidplein, Rotterdam (nummer bij naprogr. 'Hoe ik talent voor het leven kreeg')
- 29 februari: De Schattelijn, Geertruidenberg (AKF Halve Finalistentournee)

- 2 maart: Theater Bellevue, Amsterdam (KaE Masterclass: Vera Mann)

- 6-8 maart: Davos, Zwitserland: congres forensische psychiatrie (artist-in-residence)

- 15 mei: A mic of one's own (online evenement)

- 20 juni: Amsterdams Theaterhuis, Amsterdam (De Liefhebbers)

- 27 juni: De Mess, Naarden (deMesstafette)

- 3 juli: De Dillewijn, Ankeveen (AKF Halve Finalistentournee)

- 11 juli: De Meerse, Hoofddorp (AKF Halve Finalistentournee)

- 17 juli: Electron, Breda (Stortvloed Zomereditie)

- 11 augustus: De Vest, Alkmaar (AKF Halve Finalistentournee)

- 15 augustus: Art In Your Backyard, Rotterdam

- 28 augustus: Mascini, Amsterdam (AKF Halve Finalistentournee)

- 30 augustus: Mascini, Amsterdam (AKF Halve Finalistentournee)

- 6 september: Tolhuistuin, Amsterdam (huiskamerfestival Noord)

- 8 september: Papieren Helden, Theater Bibliotheek Utrecht

- 12 september: Art In Your Backyard, Rotterdam

- 17 september: De Kring, Roosendaal (AKF Halve Finalistentournee)

- 22 september: Den Haag (Verhoeven doet Buurtonderzoek, als huisdichter)

- 24 september: Hof88, Almelo (AKF Halve Finalistentournee)

- 26 september: Tapastheater, Amsterdam

- 27 september: Tapastheater, Amsterdam

- 13 oktober: Open BAC, Tobacco Theater, Amsterdam

- 19 oktober: Halve Finale AKF, Bellevue, Amsterdam

- 26 oktober: Finale AKF, Bellevue, Amsterdam

- 31 oktober: Het Trefpunt, Warmond (AKF Finalistentournee)

- 19 november: Theater Bellevue, Amsterdam (AKF Finalistentournee)

- 20 november: Theater Bellevue, Amsterdam (AKF Finalistentournee)

- 21 november: Theater Bellevue, Amsterdam (AKF Finalistentournee)

- 28 november: Lievekamp, Oss (AKF  Finalistentournee)

- 1 december: Stadsschouwburg Utrecht (AKF Finalistentournee)

- 2 december: Stadsschouwburg Utrecht (AKF Finalistentournee)

- 3 december: MIMIK, Deventer (AKF Finalistentournee)

- 4 december: MIMIK, Deventer (AKF Finalistentournee)

- 6 december: De Vest Try Out Café, Alkmaar

- 11 december: Theater Ludens, Voorburg (AKF Finalistentournee)